Ginekolog Legionowo


Ginekolog Legionowo, USG Agnieszka Osińska

Szukasz fachowego, troskliwego i życzliwego ginekologa? Zapraszamy do Centrum Zdrowia Kobiety Ultramedica w Legionowie. Oferujemy opiekę 20 lekarzy ginekologów, w komfortowych warunkach i bez kolejek.

Ginekolog Legionowo – lekarze warszawskich szpitali

Wybierz wykwalifikowanych specjalistów. Nasza kadra to lekarze warszawskich szpitali – doświadczeni ginekolodzy-położnicy. W Ultramedica gwarantujemy serdeczną, przyjazną pacjentom atmosferę. Bez pośpiechu, bez kolejek – możesz być pewna, że wizyta w Ultramedica przebiegnie bezboleśnie, a lekarz ginekolog zaoferuje Ci maksymalne wsparcie, delikatność i odpowiedź na każde pytanie.

Ginekolog Legionowo – konsultacje

Zapraszamy na konsultacje w zakresie leczenia infekcji i chorób narządów płciowych. Gwarantujemy doskonałą opiekę i sprawdzone terapie. Zapisz się na wizytę, jeśli zauważysz następujące objawy:

  • Świąd, pieczenie, upławy lub zmiany w wydzielinie pochwy,
  • Ból podczas stosunku płciowego,
  • Ból w dolnej części brzucha,
  • Zmiany skórne, plamy, guzki lub owrzodzenia w okolicach narządów płciowych
  • Bolesne, obfite miesiączki, nieregularne cykle miesiączkowe

Ginekolog Legionowo – prowadzenie ciąży

Planujesz maluszka, a może już spodziewasz się dziecka? W Ultramedica czekają na Ciebie specjaliści, którzy kompleksowo poprowadzą Twoją ciążę. Na miejscu zagwarantowana:

  • Opieka specjalistów położników: monitorowanie ciąży, sprawdzanie stanu zdrowia matki i dziecka oraz udzielanie odpowiedzi na pytania i obawy przyszłej mamy;
  • USG 2/3/4 D, badania laboratoryjne oraz prenatalne dedykowane przyszłym mamom;
  • Kameralna szkoła rodzenia, która przygotuje Cię do porodu i opieki nad niemowlęciem;
  • Opieka poporodowa – położne, doradca laktacyjny oraz psychologiczne wsparcie dla młodej mamy
  • Ścisła współpraca z pacjentką na każdym etapie ciąży – indywidualne podejście i serdeczna atmosfera w tym wyjątkowym okresie życia kobiety.

Ginekolog Legionowo – leczenie niepłodności

W Ultramedica przeprowadzisz kompleksowe badania przyczyn niepłodności u obojga partnerów oraz wdrożysz skuteczne leczenie. W ciągu 7 lat działalności Poradni Leczenia Niepłodności setki par z naszą pomocą doczekało się wymarzonego potomstwa.

Ginekolog Legionowo – leczenie endometriozy

Jeśli borykasz się z bolesnymi miesiączkami, bólem w trakcie zbliżeń intymnych oraz problemami z zajściem w ciążę koniecznie wykonaj badania w kierunku endometriozy. Zapraszamy do Poradni Endometriozy Ultramedica, gdzie na kobiety czekają lekarze wyspecjalizowani w leczeniu tej choroby.

Ginekolog Legionowo – nowoczesna antykoncepcja

Ze wsparciem ginekologów Ultramedica dobierzesz antykoncepcję dopasowaną do Twoich potrzeb oraz indywidualnych warunków zdrowotnych.

Ginekolog Legionowo – Poradnia Menopauzy

Menopauza dotyka kobiety najczęściej ok 50-55 roku życia. U części wiąże się z nieprzyjemnymi objawami. Z pomocą doświadczonych specjalistów Ultramedica złagodzisz te dolegliwości. W Poradni Menopauzy otrzymasz kompleksową opiekę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ginekolog Legionowo – leczenie nietrzymania moczu

Gubienie moczu dotyka aż 60% kobiet! Właściwie postawiona diagnoza daje szanse na prawidłowo dobraną terapię i sukces zastosowanego leczenia. Z pomocą specjalistów Ultramedica pożegnasz ten wstydliwy problem.

Ginekolog Legionowo – cytologia i kolposkopia

W Ultramedica wykonasz cytologię klasyczną oraz płynną LBC – jedno z z najważniejszych badań profilaktycznych w ginekologii. Pomaga w wykryciu ewentualnych zmian w szyjce macicy i szybkie wdrożenie odpowiednich działań. Zapraszamy także na kolposkopię, która szybko pozwala rozpoznać bardzo wczesne stadium raka szyjki macicy, infekcję wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), zmiany nowotworowe pochwy oraz wszelkie zakażenia dróg rodnych i moczowych.

Lekarze ginekolodzy Ultramedica przyjmują 6 dni w tygodniu.


Specjalizacje

Wizyta ginekologiczna

Wizyta endokrynologiczno-ginekologiczna

Antykoncepcja

Endometrioza

Nietrzymanie moczu

Menopauza

USG ginekologiczne

Kolposkopia

Nasi specjaliści

Cennik - wybrane usługi

Nazwa usługi Cena
Wizyta ginekologiczna 220 zł - 270 zł
Wizyta ginekologiczna/położnicza dr Osińska/dr Jędrzejewski 270 zł
Wizyta endokrynologiczno-ginekologiczna 300 zł
Konsultacja z zakresu uro-ginekologii 230 zł
USG narządu rodnego (ginekologiczne) z opisem 200 zł
USG piersi 230-240 zł
Cytologia klasyczna od 60 zł
Cytologia płynna LBC 130 zł


Baza wiedzy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line