O klinice

Ultramedica – Centrum Zdrowia Kobiety to klinika ginekologiczno-położnicza stworzona przez kobiety dla kobiet, którą założyły dwie przyjaciółki Aleksandra Szemetiuk i Agnieszka Osińska. Zdecydowały się na ten krok, gdyż chciały stworzyć miejsce, w którym kobiety zadbają o intymną stronę swojej kobiecości w przyjaznej i miłej atmosferze pod okiem najlepszych lekarzy.

Prawie 12 000 zadowolonych pacjentek, ponad 30 wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, tworzących zgrany zespół, najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i wyjątkowa atmosfera, panująca w klinice to niekwestionowany sukces 5 lat jej działania.


Agnieszka Osińska: Wiemy od naszych klientek, że na korzystanie z usług kliniki decydują się ze względu na profesjonalizm i ludzkie podejście lekarzy, ale także na wyjątkową, przyjazną atmosferę, która u nas panuje. Intymne dolegliwości są trudne dla każdej kobiety i wymagają specjalnego podejścia. To właśnie staramy się zapewnić swoim pacjentkom.


Opinie klientekUltraMedica

„Profesjonalna, rzetelna pomoc lekarska i co najważniejsze – empatyczna. Warto także podkreślić bardzo miłą atmosferę. To wszystko sprawia, że Ultramedica jest wyjątkowym miejscem, w którym kobieta czuje się „zaopiekowana” i bezpieczna. Polecam zwłaszcza kobietom w ciąży.”


Monika
Opinia z Google


UltraMedica

„Fachowa, profesjonalna, a przy tym sympatyczna opieka medyczna. Prowadząc tam ciążę czułam się bezpiecznie i komfortowo. W każdej chwili mogłam skonsultować się ze swoim lekarzem, na badania nie czekałam w kolejkach kilkudniowych. Każdego lekarza mogę z czystym sumieniem polecić, zarówno ginekolodzy, endokrynolodzy jak i położne reprezentują najwyższe standardy.”


Natalia
Opinia z Google


UltraMedica

„Tu każda kobieta poczuje się wyjątkowa, od wejścia do kliniki, poprzez wizytę w gabinecie, aż po wyjście. Wszystko zaplanowane z dbałością o szczegóły zarówno wizualne, jak i użytkowe. Dr Osińska to ginekolog na 6+, ciepła, sympatyczna, wyrozumiała, a do tego rzeczowa, potrafiąca przekazać pacjentce informacje medyczne, w sposób przejrzysty i zrozumiały. Dziękuję.”


Katarzyna
Opinia z Google
Zobacz nasze opinie na:

Galeria

Zapraszamy do komfortowo urządzonych gabinetów oraz szkoły rodzenia.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/simple-lightbox-gallery/simple-lightbox-slider-shortcode.php on line 225

AktualnościKontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line