O klinice

Ultramedica – Centrum Zdrowia Kobiety to klinika ginekologiczno-położnicza stworzona przez kobiety dla kobiet, którą założyły dwie przyjaciółki Aleksandra Szemetiuk i Agnieszka Osińska. Zdecydowały się na ten krok, gdyż chciały stworzyć miejsce, w którym kobiety zadbają o intymną stronę swojej kobiecości w przyjaznej i miłej atmosferze pod okiem najlepszych lekarzy.

Prawie 12 000 zadowolonych pacjentek, ponad 30 wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, tworzących zgrany zespół, najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i wyjątkowa atmosfera, panująca w klinice to niekwestionowany sukces 5 lat jej działania.


Agnieszka Osińska: Wiemy od naszych klientek, że na korzystanie z usług kliniki decydują się ze względu na profesjonalizm i ludzkie podejście lekarzy, ale także na wyjątkową, przyjazną atmosferę, która u nas panuje. Intymne dolegliwości są trudne dla każdej kobiety i wymagają specjalnego podejścia. To właśnie staramy się zapewnić swoim pacjentkom.


Opinie klientek



UltraMedica

„Profesjonalna, rzetelna pomoc lekarska i co najważniejsze – empatyczna. Warto także podkreślić bardzo miłą atmosferę. To wszystko sprawia, że Ultramedica jest wyjątkowym miejscem, w którym kobieta czuje się „zaopiekowana” i bezpieczna. Polecam zwłaszcza kobietom w ciąży.”


Monika
Opinia z Google


UltraMedica

„Fachowa, profesjonalna, a przy tym sympatyczna opieka medyczna. Prowadząc tam ciążę czułam się bezpiecznie i komfortowo. W każdej chwili mogłam skonsultować się ze swoim lekarzem, na badania nie czekałam w kolejkach kilkudniowych. Każdego lekarza mogę z czystym sumieniem polecić, zarówno ginekolodzy, endokrynolodzy jak i położne reprezentują najwyższe standardy.”


Natalia
Opinia z Google


UltraMedica

„Tu każda kobieta poczuje się wyjątkowa, od wejścia do kliniki, poprzez wizytę w gabinecie, aż po wyjście. Wszystko zaplanowane z dbałością o szczegóły zarówno wizualne, jak i użytkowe. Dr Osińska to ginekolog na 6+, ciepła, sympatyczna, wyrozumiała, a do tego rzeczowa, potrafiąca przekazać pacjentce informacje medyczne, w sposób przejrzysty i zrozumiały. Dziękuję.”


Katarzyna
Opinia z Google
Zobacz nasze opinie na:

Galeria

Zapraszamy do komfortowo urządzonych gabinetów oraz szkoły rodzenia.

Aktualności



Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line