Strefa ciąży


Strefa ciąży Ultramedica

Zapraszamy do Ultramedica kobiety, które spodziewają się dziecka, podejrzewają ciążę lub dopiero planują poczęcie malucha.

Na pierwszą wizytę w ciąży warto zgłosić się około 2-4 tygodni po spóźnionej miesiączce. Jest to najodpowiedniejszy moment na pierwsze USG – aby sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo oraz na określenie wieku ciąży. Jest to również dobry moment, aby zlecić badania biochemiczne z krwi i moczu zalecane przed 10. tygodniem.

Zachęcamy także do wizyty kobiety, które dopiero planują ciążę. Warto w takim wypadku zgłosić się na badania profilaktyczne takie jak cytologia, klasyczne badanie ginekologiczne czy inne istotne w tym okresie np. badanie funkcji tarczycy (TSH). Ginekolog może dopasować dawki witamin i mikroelementów, takich jak obowiązkowy kwas foliowy, ale także jod, witamina D czy inne substancje zależnie od wywiadu i stanu zdrowia pacjentki.

W Ultramedica przyszłe mamy mogą liczyć na najlepszą i kompleksową opiekę lekarzy położników, na co dzień pracujących w warszawskich szpitalach. Specjaliści gwarantują prowadzenie ciąży fachowo, uważnie i cierpliwie – tak byś czuła się pewnie i bezpiecznie.

Oferujemy kompleksową diagnostykę prenatalną oraz laboratoryjną. Wykonasz u nas badania obowiązkowe z krwi i moczu, a także najnowocześniejsze badania prenatalne. Szkoła rodzenia przygotuje Cię do porodu oraz pielęgnacji maluszka, a poradnia laktacyjna będzie służyć Ci pomocą w karmieniu piersią. Nasi certyfikowani specjaliści zagwarantują Ci dokładną i najwyższej jakości diagnostykę USG, w najnowocześniejszych odsłonach. Zapraszamy na badania USG 3D i 4D.

W przypadku ciąży powikłanej pacjentka poddawana jest szczególnej opiece. Prowadzimy:

  • ciąże kobiet z nadciśnieniem tętniczym,
  • ciąże mnogie,
  • ciąże, w których do powikłań doszło wskutek anemii, zakażeń wirusowych czy bakteryjnych,
  • ciąże kobiet z rozpoznaniem cukrzycy ciążowej.

Masz pytania? Zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu.


Specjalizacje

USG ginekologiczne
Wizyta ginekologiczna
Badania prenatalne
Wizyta endokrynologiczno-ginekologiczna
USG ciąży
Szkoła rodzenia
Test Papp-a
Test Harmony
Test Panorama

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line