USG Legionowo


Badania USG Ultramedica

W Ultramedica w Legionowie wykonujemy kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną. Badania USG są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie przez doświadczonych, certyfikowanych specjalistów. To wszystko gwarantuje pacjentom najwyższą jakość oraz dokładność badania. 

Lekarze Ultramedica posiadają certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (wg. standardów ISUOG) oraz w przypadku badań usg ciąży certyfikaty The Fetal Medicine Foundation (FMF).

USG w Ultramedica wykonasz szybko, fachowo i bez kolejki. Badanie trwa od kilku do kilkunastu minut, jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Może być wykonywane wielokrotnie. Przeprowadza je certyfikowany specjalista USG

Jak wygląda badanie USG?

Aby przewodzenie impulsów było łatwiejsze, fragment ciała poddawany diagnostyce smaruje on specjalnym żelem. W trakcie badania lekarz omawia jego wyniki, obserwując obraz pojawiający się na ultrasonografie. Po wizycie pacjent otrzymuje pełen opis badania wraz z dokumentacją zdjęciową.


Nasi specjaliści

Cennik - wybrane usługi

Nazwa usługi Cena
USG wczesnej ciąży do 10. tygodnia 200 zł
USG ciąży I trymestru (badanie referencyjne z oceną ryzyka Trisomii 13,18,21) wg FMF 370 zł
USG ciąży II trymestru 370 zł
USG ciąży III trymestru 350 zł
USG piersi od 230 zł
USG tarczycy 230 zł
USG tkanek miękkich 220 zł
USG jąder 230 zł
USG układu moczowego 230 zł
USG jamy brzusznej 230 zł


Baza wiedzy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line