Lek. med Anna Monies-Nowicka

specjalizująca się w położnictwie i ginekologii

Nazywam się Anna Monies-Nowicka i jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. 
Obecnie odbywam specjalizację z zakresu Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Wcześniej pracowałam w Klinice Ginekologii Operacyjnej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM przy ul. Polnej w Poznaniu. Regularnie pełnię dyżury na Oddziale Porodowym oraz na izbie przyjęć w szpitalu specjalistycznym „Inflancka”, jak również na Oddziale Porodowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lesznie.

W swojej pracy zawodowej nieustannie dążę do zdobywania nowych kwalifikacji praktycznych. Ukończyłam kilkanaście kursów specjalistycznych i szkoleń z zakresu położnictwa i ginekologii, zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. odbyłam staż na oddziale położniczo-ginekologicznym w King Faisal Specialist Hospital and Research Center w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej). Cały czas poszerzam też swoją wiedzę – jestem autorką wielu publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.

Szczególnie interesuje mnie ginekologia operacyjna, w tym operacje endoskopowe, ginekologia onkologiczna, jak również ginekologia estetyczna. Zalecenia dla moich pacjentek opieram na najnowszych wytycznych europejskich i amerykańskich oraz tzw. Evidence Based Medicine, czyli medycynie opartej na dowodach naukowych.

Ponadto, zajmuję się poradnictwem antykoncepcyjnym, zakładaniem wkładek domacicznych (antykoncepcyjnych) oraz leczeniem niepłodności, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, polipów trzonu i szyjki macicy, nadżerek, endometriozy, zaburzeń miesiączkowania jak i chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian w obrębie sromu, pochwy i szyjki macicy.

English speaking patients are very welcome!
Terminy przyjęć
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.30-19.30 - - - - -
Zadzwoń  22 732 24 86, 518 447 748, 518 447 784