Proktolog Legionowo


Proktolog ultramedica

W Ultramedica Centrum Zdrowia Kobiety w Legionowie każdy specjalista proktolog przyjmuje w zapewniających intymność warunkach i bez kolejek. Gwarantujemy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz serdeczną, przyjazną pacjentom atmosferę. Bez pośpiechu, bez kolejek – podczas wizyty u proktologa otrzymasz od lekarza maksymalne wsparcie, delikatność i odpowiedź na każde pytanie.

Czy zajmuje się proktolog?

Proktolog zajmuje się leczeniem schorzeń końcowego odcinka przewodu pokarmowego: jelita grubego, odbytnicy, kanału odbytu i odbytu. Diagnozuje i leczy m.in. takie schorzenia jak: hemoroidy, wrzody czy ropnie, guzki okołoodbytnicze, nietrzymanie stolca.

Jak wygląda wizyta u proktologa?

Wielu pacjentów wstydzi się wizyty u proktologa i bagatelizuje niepokojące objawy. Tymczasem wiele schorzeń można szybko i skutecznie wyleczyć farmakologicznie. Zwlekanie z wizytą może skutkować koniecznością wykonania zabiegów chirurgicznych.

Zgłoś się do proktologa, jeśli zauważysz u siebie:

  • zaparcia lub biegunki,
  • uporczywe gazy lub wzdęcia,
  • ból w obrębie jamy brzusznej,
  • nieregularne lub bolesne wypróżnianie się,
  • uczucie niepełnego wypróżnienia,
  • krew lub śluz w stolcu,
  • uczucie pieczenia lub świądu w okolicach odbytu
  • hemoroidy.

Jak bada lekarz proktolog?

Badanie wymaga przeprowadzenie dokładnego wywiadu z pacjentem – dotyczącego trybu życia, nawyków żywieniowych i odczuwanych dolegliwości.

Podczas wizyty pacjenci najbardziej obawiają się badania per rectum, czyli badania przez lekarza palcem odbytu, kanału odbytu i odbytnicy. Zagwarantowanie pacjentowi intymnych warunków oraz wyczucie i doświadczenie specjalisty to klucz do akceptacji przez badanego tej niekomfortowej i niezbędnej w dalszej diagnostyce części badania.

W Ultramedica wykonasz:

Specjalizujemy się w skutecznym leczeniu hemoroidów


Specjalizacje

Leczenie hemoroidów

Gumkowanie hemoroidów

Skleroterapia hemoroidów

Anoskopia

Rektoskopia

Nasi specjaliściBaza wiedzy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line