Dr Anna Dąchór


Specjalizacje:

Specjalista chirurg, flebolog, proktolog

Obszary działalności:

Doświadczenie:

Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ukończyłam 1995 roku. Doświadczenie medyczne zdobyłam pracując w Szpitalu Chirurgicznym i Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy, w Jaworskim Centrum Medycznym, Pogotowiu Miejskim w Legnicy, w EMC Instytut Medyczny w Kamieniu Pomorskim – na stanowisku asystenta i z-cy ordynatora, w oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej WSCU św. Anny w Warszawie, w WIML w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zbudowałam pracą wśród chorych, na salach operacyjnych, a także uczestnicząc w licznych zjazdach i spotkaniach szkoleniowych, organizowanych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Klubu Koloproktologii – Towarzystwo Naukowe.

Posiadam umiejętności w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii małoinwazyjnej, technik laparoskopowych, jak również w leczeniu chorób naczyń żylnych, proktologii.
Aktywnie uczestniczę w zjazdach, kursach i warsztatach udoskonalając leczenie hemoroidów, szczeliny odbytu, przetok odbytu oraz żylaków kończyn dolnych. Uważam, że dokładna diagnostyka proktologiczna i flebologiczna umożliwia wdrożenie skutecznych terapii. W celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych rekomenduję terapie hybrydowe.
Z zakresu flebologii przeprowadzam zabiegi skleroterapii oraz stosuję wewnątrznaczyniowe metody leczenia żylaków. Z zakresu proktologii wykonuję laserową plastykę hemoroidów, ostrzykiwanie skleroterapią, leczenie przetok, kłykcin, ropni, torbieli pilonidalnych i wiele innych . Ponadto zabiegi leczenia szczeliny odbytu za pomocą botoksu czy lasera.
Dodatkowo zdobyłam umiejętności z ginekologii estetycznej w zakresie labioplastyki, ostrzykiwania punktu „O”, kwasu hialuronowego, osocza, nici liftingujących, laserowej rewitalizacji pochwy z użyciem Radiofrekwencji, leczenia nietrzymania mocz  ,leczenia objawów atroficznych pochwy po radio i chemioterapii, leczenia liszaja twardzinowego, leczenia blizn.

Obecnie pracuję w Klinice Medispace i Venamed.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.Terminy przyjęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
- - każda środa godz. 10-13 - - -
Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line