Wypełnienie warg sromowych


Poprawę wyglądu i funkcjonalności okolic intymnych można uzyskać m.in. poprzez wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym.  To zabieg ginekologii estetycznej, działu medycyny poświęconemu leczeniu wad i poprawie wyglądu okolic intymnych.

Czym jest kwas hialuronowy?

Substancja ta występuje w organizmie człowieka naturalnie. Odpowiada za wiązanie wody w komórkach skóry, świetnie nawilża tkanki. Kwas hialuronowy razem z kolagenem stanowi główny składnik skóry.

Niestety z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie spada, dlatego skóra traci jędrność i nawilżenie. Preparat stosowany w ginekologii estetycznej ma działanie wypełniające i modelujące. Zabieg jest nieinwazyjny i przynosi natychmiastowe rezultaty.

Dla kogo jest taki zabieg ?

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego w ginekologii estetycznej rekomendowane są kobietom w każdym wieku. Wypełnienie warg sromowych kwasem stosuje się w celu między innymi w celu:

  • modelowania deformacji miejsca po nacięciu krocza podczas porodu,
  • powiększenia, uwydatnienia punktu G,
  • ujędrnienia warg sromowych większych.

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego błyskawicznie poprawia funkcjonalność okolic intymnych, podnosi satysfakcję z życia seksualnego oraz eliminuje problem nawracających infekcji i stanów zapalnych wynikających z nieprawidłowości anatomicznych.

Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja u specjalisty ginekologa.

Zabiegi ginekologii estetycznej w UltraMedica, wykonywane przez dr. Agnieszkę Osińską, są bezpieczne i bezinwazyjne. Przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego oraz poprawy wyglądu okolic intymnych. 


Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line