Nici Vaginal Narrower


Innowacyjne liftingujące Nici Vaginal Narrower (nazywane liftingiem bez skalpela) to nowoczesna terapia stosowana w ginekologii estetycznej. Jest polecana w przypadku występowania tzw. „luźnego” wejścia do pochwy, będącego najczęściej wynikiem przebytych porodów oraz konsekwencją nacinania krocza.

Nici vaginal narrower pozwoliły maksymalnie zminimalizować inwazyjność zabiegu waginoplastyki, przy zachowaniu równie satysfakcjonujących rezultatów co rozwiązania chirurgiczne.

Komu polecane są Nici Vaginal Narrower?

Z zabiegu może skorzystać każda kobieta, która chce poprawić defekt w postaci szerokiego wejścia do pochwy. Terapia pozwoli szybko poprawić jakość życia seksualnego oraz intymny komfort pacjentki.

Rezultaty zabiegu widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele lat. Po wprowadzeniu nici pod skórę wejście do pochwy zwęża się. W ciągu kolejnych tygodni nici stymulują syntezę włókien kolagenowych w skórze, dzięki czemu następuje efekt odmłodzenia, poprawy napięcia i ujędrnienia okolic pochwy i krocza.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz umieszcza nici pod skórą krocza przez niewielkie nacięcia, które później zamyka szwami. Nici liftingujące są samokotwiczące – utrzymują się pod skórą dzięki specjalnym haczykom, które powodują natychmiastowy efekt uniesienia tkanek. Dodatkowo utrzymują stałą pozycję nici w ciele i stymulują tkanki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Z czasem nici całkowicie rozpuszczają się w organizmie.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji.

Jak się przygotować?

Przed wykonaniem zabiegu zapraszamy na konsultację. Nici Vaginal Narrover najlepiej zastosować w pierwszej połowie cyklu menstruacyjnego. Pacjentka powinna mieć aktualne badanie cytologii szyjki macicy.

Zabiegi ginekologii estetycznej w UltraMedica wykonuje dr. Agnieszka Osińska. Przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego oraz poprawy wyglądu okolic intymnych. 


Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line