Grupy wsparcia


Grupy wsparcia

Grupy wsparcia to samodzielna forma pomocy lub dopełnienie indywidualnych spotkań terapeutycznych. Ogromną zaletą grup wsparcia jest kontakt z innymi uczestnikami, wymiana wspólnych doświadczeń, a także wzajemna pomoc i poczucie przynależności.

Grupy Terapeutyczne „Grunt to Korzenie”

Grupy składają się z maksymalnie 5 osób. Jest to pełny trening terapeutyczny w oparciu o zasady przekazu transgeneracyjnego, w którym to dziedziczymy po przodkach różne ich doświadczenia życiowe. W kodzie genetycznym (Generation Code) najsilniej zapisują się trudne lub wręcz traumatyczne doświadczenia, które dostajemy w niechcianym prezencie od naszych rodziców, dziadków, pradziadków… . Ten niechciany dar powoduje, że mamy różnego rodzaju trudności. Mogą one dotykać obszarów życia osobistego, jak na przykład trudności w relacjach z ludźmi, często najbliższymi, a także rozwoju zawodowego, bo coś nas blokuje i nie pozwala pójść dalej.

Udział w grupie terapeutycznej musi być poprzedzony wizytą konsultacyjną, na której sprawdzana jest zasadność udziału w grupie, czasami wskazane są spotkania indywidualne z wykorzystaniem Gry Terapeutycznej „Grunt to Korzenie”.

Grupy wsparcia oraz grupy rozwojowe prowadzi  psycholog i terapeuta Agnieszka Świtała-Kosik.


Nasi specjaliści

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line