Ultramedica – Centrum Zdrowia Kobiety

Prywatna Klinika Ginekologiczno – Położnicza ULTRAMEDICA Centrum Zdrowia Kobiety w Legionowie powstała po to, aby stworzyć warunki do diagnozowania i leczenia kobiet adekwatne do ich indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb w każdym wieku.

Oferujemy pełen zakres opieki medycznej w zakresie ginekologii, prowadzenia ciąży fizjologicznej i powikłanej, badań prenatalnych, szerokiej diagnostyki USG, endokrynologii ogólnej i ginekologicznej (także dla dzieci), ginekologii estetycznej, leczenia niepłodności partnerskiej, psychologii, diabetologii (dla dzieci i dorosłych), interny, urologii oraz chirurgii ogólnej z ukierunkowaniem na problemy proktologiczne.

Nasz zespół specjalistów tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Jako dynamicznie rozwijająca się przychodnia specjalistyczna pomagamy naszym Pacjentkom w powrocie do zdrowia przy udziale doświadczonych lekarzy, aktualnej wiedzy medycznej i nowoczesnych metod diagnostycznych. Dbamy o przyjazną atmosferę, aby pozytywne relacje pomiędzy naszymi Pacjentkami a lekarzami sprzyjały osiąganiu jak najlepszych efektów leczenia. Każdy gabinet ginekologiczny działający w ramach Kliniki ULTRAMEDICA Centrum Zdrowia Kobiety  wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt pozwalający na precyzyjną diagnostykę na wysokim poziomie komfortu Pacjentki.

Realizujemy procedury z zakresu ginekologii (konsultacje, hormonoterapia, antykoncepcja, diagnostyka laboratoryjna), położnictwa (prowadzenie ciąży, terapia kobiet z cukrzycą ciążową), badań genetycznych i diagnostyki prenatalnej oraz badania hormonalne, testy płodności kobiet i mężczyzn, USG, KTG, badania i zabiegi proktologiczne. Ponadto wspieramy młode Mamy w przezwyciężaniu trudności związanych z karmieniem naturalnym.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz się zapisać na wizytę?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Masz pytania? Zadzwoń


Zapisz się on-line!

Zapisy on-line