Dr Piotr Jędrzejak

Specjalizujący się w położnictwie i ginekologii

Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie opiekuje się pacjentkami:

  • ciężarnymi (prowadzi ciąże o prawidłowym przebiegu, oraz powikłane takimi chorobami jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i niedoczynność tarczycy)
  • ginekologicznymi (profilaktyka oraz problematyka nowotworów narządu rodnego – cytologia, biopsja aspiracyjna endometrium, zabiegi ginekologii jednodniowej).

Pracuje w obrębie oddziałów Kliniki jak i w prowadzonym przy Klinice Ambulatorium, gdzie przyjmowane są pacjentki niemal z całego kraju. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, szkolący się w ramach międzynarodowego projektu ENTOG (European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology). W tym roku uczestniczył w stażu w Klinice Położniczo-Ginekologicznej w Saint’ Anna Ospendale w Turynie. Zawodowo interesuje się Zagadnieniami ciąży powikłanej nadciśnieniem tętniczym i hipotrofią płodu.
Terminy przyjęć
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
- - - przyjmuje - -